İzmir Panjur Tamir Servisi


İzmir Panjur Tamir Servisi 0 533 047 16 57

İzmir panjur tamir bakım onarım ve montaj hizmeti sunan firmamız tüm İzmir geneline ve ilçelerine panjur tamir servis hizmeti sunuyor.Panjur ev yada iş yerlerinizde dış etkenlere karşı adeta koruma kalkanı sunmaktadır. Özellikle kendi yaşam alanlarınızda hem görüntü olarak hemde toz ve güneşe karşı koruma sağlar mekanlarınıza.

İzmir panjur tamir servisi Alanında uzman ve teknik destek merkezimizle sizlere panjur servisinde garantili, profesyonel hizmet vermekteyiz. Mobil gezici araçlarımız ve donanımlı ekiplerimizle hızlı ve kalıcı çözümlerimizle yanınızdayız.Size bir telefon kadar yakınız, müşteri hizmetlerimizi arayarak teknik destek isteyebilir veya servis talebinde bulanabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz Panjur Tamiri veya Panjur Montajı, İş yerleri ve Evler için sıcak ve soğuk iklim şartlarına, ses, toz, haşere ve kirlenmelere karşı ilave koruma kalkanı olmaktadır.Panjur montajında dikkat edilmesi gereken, düzgün vidalanması, terazide ve eşit aralıklarla takılması çok önemli, çünkü panjur terazisi bozuk veya eşit aralıklarla takılmamış bir düzenekte hareket etmesi zorlaşır, ileride sizlere devamlı sorunlar çıkararak, tamir ettirmek durumunda kalırsınız.

Her ne kadar dıştan bakınca basit işlem olarak gözükmesi sizi aldatmasın, panjur ipi değiştirmek zor olduğu kadar düşme riski taşıyan tamir işlemlerindendir. Kopmuş olan panjurun ipini değiştirmeniz için panjur tamir bakımı yapmış olmak gereklidir.

İzmir panjur tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize özel mimari çözümlerimiz ve uygun fiyat politikalarımızla sektörümüzde yapılabilecek en titiz işçilik ile, panjurlarınızı, motorlu panjurlarınızı, motorlu dükkan kepenklerinizi, Fotoseli Kapılarınızı Bahce Kapı sistemlerinizi ve küpeştelerinizi uzun süre kullanabilmeniz için panjur bakımlarınızı bizi arayarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.İzmir panjur tamircisi, izmir panjur tamir firması, ahşap panjur, ipli panjur

Kepenk servis montaj ve tamir hizmetleri

 

Panjur tamir ve montaj servis hizmetleri

 

Pvc Doğrama

 

Aluminyum Doğrama

 

Küpeşte

 

Fotoselli Kapı tamir bakım servisi

 

Çağrı Merkezi
Mesaj Gönder